A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Życzę wam by wygrało pis. .. .kolejne 4 lata rozkradania i rozdawania leniom i nierobom. .. ktoś będzie to spłacał może te 500+ dzisiejsze ich dzieci. .. bo inni uciekną stąd bo tu już się nie da żyć. .tam gdzie zwykły cham myśli, że mu wszystko wolno a prostak poszedł na salony czas do europy. .. a wy zwolennicy pisu nie bierzcie dotacji z UE. .skoro UE śmierdzi i kiście się w tym smrodku elbląskiego napływowego ze wschodu ludku. .. Każdy z z was ma korzenie za wschodnią granicą
Faktycznie, gość wyglądąda jak by przyjechał z Tuły.
Skoro nie czytałeś to jak możesz się wypowiadać? Żal.pl. Przez takich jak Ty w tym kraju szerzy się ciemnota i idiokracja. Najpierw czytaj, potem komentuj.