UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
aż się wruszyłem gdy zobaczyłem na ścianie zdjęcie Pana Polańskiego, to chyba fotka z amerykańskiego listu gończego, nie mogą mu podarować, że zgwałcił 13 letnie dziecko, co za niepostepowy naród, ściagają go i ścigają, a to trzeba na to popatrzeć jako zjawisko artystyczne, docenić i i dać nagrodę nawet, Elbląg jak widać docenił i elity wpełni układnie podziwiają Pana artystę ściagnego w USA za pedofilię, ciekawe czy równie ukąłdnie podziwialiby gdyby to na ich córce artysta eksperymentował,
szokiniedowierzanie