UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@mm263 - Bo taki mamy w Polsce model demokracji pielęgnowanej przez ludzi byłego ustroju którzy do dzis nie zostali odsunieci w niebyt.
@mm263 - Bo taki mamy w Polsce model demokracji pielęgnowanej przez ludzi byłego ustroju którzy do dzis nie zostali odsunieci w niebyt.