UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@mm263 - Bo taki mamy w Polsce model demokracji pielęgnowanej przez ludzi byłego ustroju którzy do dzis nie zostali odsunieci w niebyt.


Anuluj