UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
znowu cenzura jak zwykle napisałem o basenie miejskim kole w oczy prawda takie komentarze są kasowanebrawo pogratulować to spuścizna po komunie jeszcze tu gości
znowu cenzura jak zwykle napisałem o basenie miejskim kole w oczy prawda takie komentarze są kasowanebrawo pogratulować to spuścizna po komunie jeszcze tu gości