UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

znowu cenzura jak zwykle napisałem o basenie miejskim kole w oczy prawda takie komentarze są kasowanebrawo pogratulować to spuścizna po komunie jeszcze tu gości


Anuluj