Po godz. 15 służby mundurowe zostały wezwane na ul. Pocztową, gdzie doszło do kolizji dwóch pojazdów. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierująca toyotą 30-latka wykonywała manewr skrętu z ul. Armii Krajowej w kierunku Pocztowej, nie udzielając pierwszeństwa prawidłowo jadącemu jednośladowi. Kierujący skuterem 25-latek ucierpiał w zdarzeniu i musiał zostać zabrany do szpitala na badania. Obaj kierujący byli trzeźwi.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter