UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tez mnie to wkurza. Przychodzi weekend i w spokoju nie można odpocząć bo cały dzień lata na miastem .
Xxx;)
Tez mnie to wkurza. Przychodzi weekend i w spokoju nie można odpocząć bo cały dzień lata na miastem .
Xxx;)