UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

byl szrot i sie skasowal. jakosc aut na drogach masakra. dlatego jezdze nowym autkiem z salonu 5 lat bede mial spokoj i wiem czym jezdze... zeby nie bylo autem na f nie jezdze


Anuluj