UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
byl szrot i sie skasowal. jakosc aut na drogach masakra. dlatego jezdze nowym autkiem z salonu 5 lat bede mial spokoj i wiem czym jezdze... zeby nie bylo autem na f nie jezdze
byl szrot i sie skasowal. jakosc aut na drogach masakra. dlatego jezdze nowym autkiem z salonu 5 lat bede mial spokoj i wiem czym jezdze... zeby nie bylo autem na f nie jezdze