A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cześć pamięci! Miasto jest piękne, Stanisław nie marudz, wstydz się, ,krytykować łatwo, jak ci się coś nie podoba, wez się do roboty!
redakcja zgadza sie ze miasto wyglada jak pipidowka?
Pamiętam w latach 50-tych i początku 60-tych mieszkaliśmy w jednym budynku i w jednej klatce schodowej, wówczas przy ulicy Powrotnej a dzisiaj Garncarskiej. Ja jako mała dziewczynka a pan Mirosław mieszkał z ojcem, nauczycielem historii w II liceum. Nie pamiętam czy w tym mieszkaniu jeszcze ktoś mieszkał ale ich obu pamiętam doskonale. Oczami dziecka widziałam ich jako bardzo kulturalnych i tak ich zapamiętałam do dziś. Wspaniali ludzie, szkoda że ten czas tak szybko upływa. ..
Zacny człowiek dla Elbląga. Rada Miasta powinna w trybie pilnym nadać jego imieniem jakaś ulice w mieście lub budynek szkoły etc. Za zgodą rodziny zmarłego oczywiście .
@Wojtaseg-każdy może napisac wspomnienie o zmarłym elblążaninie, redakcja chętnie je zamieszcza.
Wspaniały człowiek.