UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zacny człowiek dla Elbląga. Rada Miasta powinna w trybie pilnym nadać jego imieniem jakaś ulice w mieście lub budynek szkoły etc. Za zgodą rodziny zmarłego oczywiście .

Ludzie odchodzą,pamięć zostaje.

Anuluj