UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zacny człowiek dla Elbląga. Rada Miasta powinna w trybie pilnym nadać jego imieniem jakaś ulice w mieście lub budynek szkoły etc. Za zgodą rodziny zmarłego oczywiście .
Ludzie odchodzą,pamięć zostaje.
Zacny człowiek dla Elbląga. Rada Miasta powinna w trybie pilnym nadać jego imieniem jakaś ulice w mieście lub budynek szkoły etc. Za zgodą rodziny zmarłego oczywiście .
Ludzie odchodzą,pamięć zostaje.