UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cześć pamięci! Miasto jest piękne, Stanisław nie marudz, wstydz się, ,krytykować łatwo, jak ci się coś nie podoba, wez się do roboty!


Anuluj