UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@DriverNieAudi - To nie mnie zabrano prawo jazdy (zbieżność nicku i sytuacji przypadkowa). 111 to przegięcie po mieście. Ale jednak uważam że dużo płynniej by się jeździło gdyby na głównych arteriach było 70.

AudiDriver

Anuluj