Jechał 111 km/h przez miasto, stracił prawo jazdy

28
15.05.2019
Jechał 111 km/h przez miasto, stracił prawo jazdy
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali kierowcę audi, który jechał 111 km/h główną ulicą Elbląga. Za brawurową jazdę stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem. Od początku roku policjanci z Elbląga odnotowali już 78 podobnych wykroczeń.
Wczoraj (14 maja) policjanci z ruchu drogowego kontrolowali prędkość kierowców. Na ulicy Płk. Dąbka zatrzymali audi, którym kierował 30-letni elblążanin. Mężczyzna jechał 111 km/h i tym samym przekroczył dozwoloną prędkość w tym miejscu o 61 km/h. Wpisał się do niechlubnego rejestru kierowców, którzy zostali ukarani za tzw. „50 +”. Od początku roku było ich aż 78. Elblążanin na 3 miesiące stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 400 zł.
   Policjanci przypominają, że to właśnie nadmierna prędkość jest przyczyną wypadków i to tych najtragiczniejszych. Po raz kolejny apelujemy o rozsądek i rozwagę oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Aby nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych użytkowników dróg, zawsze należy dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na ogolnej jak wylacza swiatla jest to samo.
(2019.05.15)

info

20  
  2
I to ma być dotkliwa kara? 3 miesiące i 400zł śmiechu warte
(2019.05.15)
Bo na tych głównych dwupasmówkach powinni podnieść ograniczenie do 70 jak to ma miejsce w większych miasta.
AudiDriver (2019.05.15)
Audi - 4 zera na masce piąte za kierownicą
Gagatek (2019.05.15)
Biorąc pod uwagę to, że policja w Elblągu jest równie pospolita i aktywna jak yeti to rzeczywiście sukces.
(2019.05.15)

info

1  
  0
50+, czy to nowy program rozdawania nie swojej kasy?
(2019.05.15)

info

4  
  1
@Gagatek - a 6-ste u Ciebie w głowie, skoro nie stać Cie na merytoryczna dyskusje tylko głupie zaczepki :-)
AudiDriver (2019.05.15)
"78 przypadków od początku roku" - tyle to ja widzę osobiście każdego dnia w Elblążkowie
Podpis (2019.05.15)

info

13  
  0
@AudiDriver - Zanim podniosą do 70 należy jechać 50 bez względu na ilość pasów. Proste? Swoja droga za tak rażące wykroczenie powinni dożywotnio zabierać prawo jazdy i karać wysokimi mandatami. Jeżeli kierowca ma w dooopie zdrowie i życie pieszych (w tym roztargnionych dzieci), rowerzystów i innych kierowców to nie powinien być kierowcą!
DriverNieAudi (2019.05.15)
Jakim trzeba być, rozumiem 95 ale 100 ? Takich mi nie szkoda.
(2019.05.15)

info

1  
  2