UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fizjoterapia to pic na wodę i fotomontaż. Nikt nie kontroluje jakości wykonania i efektów. Wyrzucanie pieniędzy w błoto.


Anuluj