UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja jestem zaskoczona bardzo pozytywnie obsługą klienta w Castoramie w Elblągu na dziale serwis i reklamacje pan o imieniu Ireneusz jest tak świetnym i profesjonalnym i konkretnym pracownikiem, tak szybko rozwiązał naszą reklamację, a nadmienię, że mieliśmy 3 z jednego paragonu wszystko co nie działało zamieniono nam na nowe bez problemu, ale ten pan jest tak sympatyczny, zabawny że chce się do niego wracać no oczywiście nie z reklamacją ale dla samej rozmowy z nim, miło czas zleciał
Jadzia