UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Towar niskiej jakości w wysokich cenach, zwroty z fochami pracowników, żadnej pomocy, nie ma sensu robić zakupów w castoramie
była klientka
Towar niskiej jakości w wysokich cenach, zwroty z fochami pracowników, żadnej pomocy, nie ma sensu robić zakupów w castoramie
była klientka