UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Linie tzw. podmiejskie mogą funkcjonować tylko wówczas, gdy Gmina Elbląg będzie je współfinansowała (dotyczy to głownie Gronowa Górnego), a z tym nie jest najlepiej. Internauto Solder to, że na określonym odcinku miasta przyjeżdża duża liczba autobusów wcale nie oznacza to dobrego połączenia, gdyż one potem rozjeżdźają się w rożnych kierunkach i nie zawsze zapewniają dojazd do miejsca przeznaczenia danego pasażera. Stąd problemy z dojazdem mają też mieszkańcy dużych od lat istniejących dzielnic jak przykładowo Zawada. Tam po zmianie trasy i drastycznym ograniczeniu częstotliwości kursów autobusu linii 9,najbardziej sprawne połączenie na odcinku w kierunku dworca zapewnia jedynie 17,a i to nie pozwala na dogodny dojazd na ulicę Hetmańską, gdzie znajduje się wiele instytucji i biur, w których załatwiane są ważne sprawy osobiste. Szkoda, że elblążanie za najwiekszy mankament komunikacji uznali brak możliwości płacenia kartą, a nie zwiększenie częstotliwości kursów czy dostosowania tras przejazdu autobusów do faktycznych potrzeb mieszkańców.

Szkoda,że