UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co Ci biletomaty? Po pierwsze- zajmują miejsca dla pasażerów z wózkami. Po drugie- w moBILET jest taniej i szybciej.
miłośnik_komunikacji_miejskiej
Po co Ci biletomaty? Po pierwsze- zajmują miejsca dla pasażerów z wózkami. Po drugie- w moBILET jest taniej i szybciej.
miłośnik_komunikacji_miejskiej