UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co Ci biletomaty? Po pierwsze- zajmują miejsca dla pasażerów z wózkami. Po drugie- w moBILET jest taniej i szybciej.

miłośnik_komunikacji_miejskiej

Anuluj