UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Linie tzw. podmiejskie mogą funkcjonować tylko wówczas, gdy Gmina Elbląg będzie je współfinansowała (dotyczy to głownie Gronowa Górnego), a z tym nie jest najlepiej. Internauto Solder to, że na określonym odcinku miasta przyjeżdża duża liczba autobusów wcale nie oznacza to dobrego połączenia, gdyż one potem rozjeżdźają się w rożnych kierunkach i nie zawsze zapewniają dojazd do miejsca przeznaczenia danego pasażera. Stąd problemy z dojazdem mają też mieszkańcy dużych od lat istniejących dzielnic jak przykładowo Zawada. Tam po zmianie trasy i drastycznym ograniczeniu częstotliwości kursów autobusu linii 9,najbardziej sprawne połączenie na odcinku w kierunku dworca zapewnia jedynie 17,a i to nie pozwala na dogodny dojazd na ulicę Hetmańską, gdzie znajduje się wiele instytucji i biur, w których załatwiane są ważne sprawy osobiste. Szkoda, że elblążanie za najwiekszy mankament komunikacji uznali brak możliwości płacenia kartą, a nie zwiększenie częstotliwości kursów czy dostosowania tras przejazdu autobusów do faktycznych potrzeb mieszkańców.

Szkoda,że

Anuluj