UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
40 lat utrzymywania pasożyta, przepracował na sluzbie ruskich 20 lat, a potem pasozytowal 40 lat za kasę tych których szpiegowało ....takie rzeczy tylko w Polsce, przecież ten koleś powinien mieć cofnięte wszystkie socjalne już w1990 roku, jakim cudem żył sobie za kasę Polaków do 2004roku?
Księgowość