Wybrany wątek opinii
Panie Ślaski jeżeli pan coś pisze proszę dokładnie sprawdzić źródło i przedstawić wszystkie fakty a nie tylko to co pan uważa za istotne ja posiadam szereg innych dokumentów i przedstawianie w taki sposób uważam za obrazę oczywiście będę dochodzić sprawiedliwości na drodze sądowej bo takich "madrusiow "jak pan w trakcie doktoratu było więcej ale informacje macie nie kapletne!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Rodzina - Cwaniactwo na topowym kursie pisowskie, ,prawdy, ,o rzeczywistości. .. .. tak tak panie śliski. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0