UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@slawekel1 - Czy ty sobie prawo do ubliżania zwykłym ludziom zawłaszczyłeś? Darcie japy w przemarszach kibolskich nie upoważnia do bycie, ,carem i bogiem, ,nawet w Elblągu. Jacy patrioci? To iż piszesz pod dyktando esemesów pisowskich nie robi z kibola, ,patrioty, ,. Jak wyglądały czasy w latach 1946-1956 w Elblągu doskonale pamiętam. Pamiętam także, ,obecnych teraz w pisie patriotów, ,co to wtedy młodsi o 40-50 lat wykazywali się aktywnością! Także tych elbląskich. Więc młody człowieku nie ucz mnie patriotyzmu! Zorganizowanie grupki narodowców na potrzeby pisowskie także nie jest bezinteresowne.

bezpodpisu

Anuluj