UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

widać po łapkach jaki jest stosunek do tych kreatur, na ogół niby zle ale nie do końca, takie były czasy i ty podobne bzdury i tłumaczenia, to było dawno i nie na znaczenia, znieczulica i zero wiadomości.

slawekel1

Anuluj