A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Specjalnie zrobiłem błędy ortograficzne ... Fajnie że są osoby które zwracają na to uwagę . Ale osobnik o którym napisałem mówił poszłem nie poszedłem i to jemu dedykuje swój komentarz ????
https://www.portel.pl/zbrodnia-i-kara/policja-poszukuje-przemyslawa-filonowicza/110539?sort=asc&th=0&wt=0&ns=2
Ale boli. Ludzka zazdrość zabija. Poczekajmy do wyroku może chłopak jest niewinny. Czy wszyscy zapomnieli o domniemaniu niewinności. A ja mu życzę żeby sobie kupił 2 helikoptery Bugatti i Pałac w centrum Sopotu. Hehe na złość Wam zazdrośni ludzie. Do pracy się brać a nie przed komputerami i oczerniać rodzine Boli boli. Zazdrosne Sepy każdemu z Was którzy ubliżaja życzę samych niepowodzeń.
Ten cały przemek szpanował samochodami z wypożyczalni i oszukiwał ludzi i nie róbcie z niego biznesmena bo to jest żenujące !!!
Co ty bredzisz? Niewinny? To po co się ukrywa od roku?