Wybrany wątek opinii
Naucz sie ortografii a później sie wypowiadaj, bo napisanie hala przez ch jest karygodne.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Specjalnie zrobiłem błędy ortograficzne ... Fajnie że są osoby które zwracają na to uwagę . Ale osobnik o którym napisałem mówił poszłem nie poszedłem i to jemu dedykuje swój komentarz ????
Do moderacji
Odpowiedz
0
0