Wybrany wątek opinii

Naucz sie ortografii a później sie wypowiadaj, bo napisanie hala przez ch jest karygodne.
(2019.03.14)
Specjalnie zrobiłem błędy ortograficzne ... Fajnie że są osoby które zwracają na to uwagę . Ale osobnik o którym napisałem mówił poszłem nie poszedłem i to jemu dedykuje swój komentarz ????
Polak (2019.03.14)
Powrót do komentarzy