UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Specjalnie zrobiłem błędy ortograficzne ... Fajnie że są osoby które zwracają na to uwagę . Ale osobnik o którym napisałem mówił poszłem nie poszedłem i to jemu dedykuje swój komentarz ????
Polak
Specjalnie zrobiłem błędy ortograficzne ... Fajnie że są osoby które zwracają na to uwagę . Ale osobnik o którym napisałem mówił poszłem nie poszedłem i to jemu dedykuje swój komentarz ????
Polak