UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Specjalnie zrobiłem błędy ortograficzne ... Fajnie że są osoby które zwracają na to uwagę . Ale osobnik o którym napisałem mówił poszłem nie poszedłem i to jemu dedykuje swój komentarz ????

Polak

Anuluj