Wybrany wątek opinii

Ale boli. Ludzka zazdrość zabija. Poczekajmy do wyroku może chłopak jest niewinny. Czy wszyscy zapomnieli o domniemaniu niewinności. A ja mu życzę żeby sobie kupił 2 helikoptery Bugatti i Pałac w centrum Sopotu. Hehe na złość Wam zazdrośni ludzie. Do pracy się brać a nie przed komputerami i oczerniać rodzine Boli boli. Zazdrosne Sepy każdemu z Was którzy ubliżaja życzę samych niepowodzeń.
Pomówiony (2019.03.15)
Co ty bredzisz? Niewinny? To po co się ukrywa od roku?
(2019.03.15)
Powrót do komentarzy