UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuję Bojkot tych firm nieuczciwych,i niech normalni ludzie się z tamtąd pozwalniają i zamknąć to dziadostwo na 4 spusty


Anuluj