UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję Bojkot tych firm nieuczciwych,i niech normalni ludzie się z tamtąd pozwalniają i zamknąć to dziadostwo na 4 spusty
Proponuję Bojkot tych firm nieuczciwych,i niech normalni ludzie się z tamtąd pozwalniają i zamknąć to dziadostwo na 4 spusty