UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A do pip zastanawialiście się że większosć pseudo firm płaci podatek od zatrudnionych z najniższej krajowej przy aprobacie pracowników z prowincji bo dostaną pare zł pod stołem,a kto chce coś z tym zrobić już jes be i się tej osoby pozbywają,


Anuluj