UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A do pip zastanawialiście się że większosć pseudo firm płaci podatek od zatrudnionych z najniższej krajowej przy aprobacie pracowników z prowincji bo dostaną pare zł pod stołem,a kto chce coś z tym zrobić już jes be i się tej osoby pozbywają,