UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A do pip zastanawialiście się że większosć pseudo firm płaci podatek od zatrudnionych z najniższej krajowej przy aprobacie pracowników z prowincji bo dostaną pare zł pod stołem,a kto chce coś z tym zrobić już jes be i się tej osoby pozbywają,