UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do Gienek - zainwestuj w przekop i czekaj jak Ci pieniążki będą spływac z turystów;) A powiedz w jaki sposób te turbiny i elementy wiatraków maja zostac przetransportowane do portu ? Przez miasto które wgl nie jest do tego przygotowane? Jeśli firmy chcą transportować drogą morska niech wpłaca kase i niech kopią
Patryk12340987