Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
Do "gość " rozwój umysłowy na której klasie szkoły podstawowej został u Ciebie zakończony? Porównanie portu w Elblagi do portu w Dusiburgu świadczy tylko o braku wiedzy i spranym mózgu przez TVP. Dusiburg jest portem rzecznym w najbardziej rozwiniętym przemysłowo rejonem w Niemczech! Do tego rzeką Ren wykonuje sie olbrzymia ilość transportów wodnych - porownaj z naszą Wisłą. Przez tamto miasto przebiega 6 autostrad mają kilka dużych dworców- jak na tym tle wygląda Elbląg ? W jaki sposób towary maja zostać transportowe od nas dalej w Polskę? Port w Elblągu nie ma możliwości by sie naturalnie rozwinąć bo nie ma takiego zapotrzebowania i nie bedzie. Zarządca moze sobie pier**** o tym ze ile to więcej towarów i statków obsłuży, każdy przedsiębiorca by sie cieszył jak mu Panstwo obieca że mu dofinansuja mld zł - dla niego nie wazne ile wiecej ale wazne ze bedzie wiecej $$$. Moze jeszcze port lotniczy niech wybuduja w Elblągu dla większego rozwoju regionu ? Za ye pieniądze lepsze byloby wyremontowanie gminnych dróg i mostów.
Do moderacji
Odpowiedz
2
9
@Patryk12340987 - Oj Patryk, Patryk. Jestes "super" znawca gospodarki Niemiec. Najbogatsze regiony Niemiec to Bayern i Baden-Württenberg. Podaje link lecz nie bede tobie tlumaczyc. Innych wyzywasz od glupkow a sam podajesz sie za znawce gospodarki Niemiec. Oto link: https://www.sueddeutsche.de/wirtschaft/wirtschaftskraft-der-regionen-triumph-der-autostaedte-1.1916157
Do moderacji
Odpowiedz
2
0