Wybrany wątek opinii

Akurat Unia nie ma nic do gadania w sprawie przekop u bo jest on budowany wyłącznie za nasze pieniądze i z poszanowaniem przepisów o ochronie środowiska więc nie ma się do czego przyczepić.
(2019.02.20)
I tu się mylisz :) całe szczęście ze decyzje PISu moze ktos cofać bo nasze Sady, prokuraturą, urzad ochrony srodowiska juz takiej wladzy nie maja . Ciekawe przez kogo
Patryk12340987 (2019.02.20)
Powrót do komentarzy