18
07.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przepisy obowiązują czy jest to prosta, czy " krzywa" droga. Jeżeli są znaki ograniczające prędkość to trzeba się stosować. Zapomniał jeden z drugim, że ograniczenie ma różne powody jak np. dziury, nierówności, pozapadane jezdnie oraz hałas, który poprzez złą nawierzchnię się potęguje, ale coś takiego może zrozumieć ten, co szanuje innych nie tylko siebie samego.
(2019.02.08)

info

2  
  1
Po PGR-wskie wiochy nie ma co się dziwić - nie nauczeni przestrzegać czegokolwiek. Jeżeli mogę doradzić policji to powinni przyjeżdżać bardzo wcześnie, bo wyścigi zaczynają się już od 5 rano a potem popołudniu od 14.
przejezdny (2019.02.08)

info

3  
  1
ty jak widać nic nie rozumiesz i tobie powinni ograniczyć nie tylko prędkość do 10 km/h ale jeszcze kontakt z ludźmi
(2019.02.08)

info

0  
  3
- ty jak widać nic nie rozumiesz - odsyłam do innego artykułu tu na portalu jak młody kierowca bmw zakończył swoją popisową jazdę na polu, to może ty wtedy zrozumiesz. Takim ja ty właśnie zabroniłbym kontakt z ludźmi.
(2019.02.08)

info

2  
  1
Postanowiłem niektórym pusto mózgom, takim, co piszą - "bo na prostej gdzie nikogo nei ma i jest bezpiecznie ktos trochę przycisnie" - Bezpiecznie nigdy nie jest, dlatego też trzeba coś jeszcze w mózgownicy mieć a mianowicie wyobraźnię. Przykład: jedziesz drogą wymijasz się z pojazdem w porze rannej jak jest jeszcze ciemno, oślepiacie się nawzajem, wybiega ci sarna ( a jest ich sporo na wsiach) i co robisz? odbijasz kierownicą i jedziesz prosto na auto jadące z przeciwka i tragedia gotowa. Dlatego też najlepiej w szczególności poza miastem należy zachować umiar, jeżeli chodzi o prędkość.
(2019.02.08)

info

2  
  2
Możecie pisać ile tylko możecie, niestety do takich środowisk nie dotrze nic poza sowitym mandatem.
luźny (2019.02.08)

info

0  
  1
50 + to nie jest troche
Misiu (2019.02.08)
A kiedy akcja "jeżdżę bez kierunkowskazów bo mam bmw"?
Misiu (2019.02.08)

info

0  
  0