Wybrany wątek opinii
straszne. .. strach się bac. .. i tak ludzie juz nei szaleją przez te chore prawo, wiec jeszcze nei ma jak karać kierowców, bo na prostej gdzie nikogo nei ma i jest bezpiecznie ktos trochę przycisnie. .
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
50 + to nie jest troche
Do moderacji
Odpowiedz
0
0