Wybrany wątek opinii

straszne. .. strach się bac. .. i tak ludzie juz nei szaleją przez te chore prawo, wiec jeszcze nei ma jak karać kierowców, bo na prostej gdzie nikogo nei ma i jest bezpiecznie ktos trochę przycisnie. .
(2019.02.07)
50 + to nie jest troche
Misiu (2019.02.08)
Powrót do komentarzy