UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Postanowiłem niektórym pusto mózgom, takim, co piszą - "bo na prostej gdzie nikogo nei ma i jest bezpiecznie ktos trochę przycisnie" - Bezpiecznie nigdy nie jest, dlatego też trzeba coś jeszcze w mózgownicy mieć a mianowicie wyobraźnię. Przykład: jedziesz drogą wymijasz się z pojazdem w porze rannej jak jest jeszcze ciemno, oślepiacie się nawzajem, wybiega ci sarna ( a jest ich sporo na wsiach) i co robisz? odbijasz kierownicą i jedziesz prosto na auto jadące z przeciwka i tragedia gotowa. Dlatego też najlepiej w szczególności poza miastem należy zachować umiar, jeżeli chodzi o prędkość.


Anuluj