UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po PGR-wskie wiochy nie ma co się dziwić - nie nauczeni przestrzegać czegokolwiek. Jeżeli mogę doradzić policji to powinni przyjeżdżać bardzo wcześnie, bo wyścigi zaczynają się już od 5 rano a potem popołudniu od 14.

przejezdny

Anuluj