UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie mow " w tym kraju" to jest twoj I moj kraj tu zyjesz I tu chyba sie wychowales Pozdro Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1

Anuluj