UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tagi sie skonczyly w latach 90s. jakby rysowali ładne malunki na tych szarych ulicach bylo by nacznie innaczej. tak jak to wyglada kolo kościoła niedaleko starówki. a tak zeby mazac?
eldoka
tagi sie skonczyly w latach 90s. jakby rysowali ładne malunki na tych szarych ulicach bylo by nacznie innaczej. tak jak to wyglada kolo kościoła niedaleko starówki. a tak zeby mazac?
eldoka