UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tagi sie skonczyly w latach 90s. jakby rysowali ładne malunki na tych szarych ulicach bylo by nacznie innaczej. tak jak to wyglada kolo kościoła niedaleko starówki. a tak zeby mazac?

eldoka

Anuluj