UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
co za wstyd. ! i teraz ci co głosowali na Wróbla powinni zrobić razem z nim zrzutkę na ten cel, jak można było wybrać gościa który nic nie robi w tym mieście, jest wstyd pokazać to miasto rodzinie jak przyjedzie!!!! Po cichu podniósł w listopadzie opłate za wieczyste, a teraz siedzi i pokazuje swoją niemoc!!! Pora na referendum. !!!!