UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Goscilem niedawno rodzine zony z Opola i wstyd bylo ten park pokazac, bo wszystko na tej Dolince zaniedbane! Ale od poczatku. Szczerze nie wiedzialem, ze skala zruiniwania tego pieknego miejsca zaszla az tak daleko. Dawno tam nie bylem, a chcialem pokazac ze Elblag nie tylko lezy na Zulawach. A tu zonk od poczatku. Amfiteatr zruinowany! Jak mozna takie piekne miejsce bylo tak zapuscic. Kto tu rzadzi pytali. Ja im mowie ze mamy prezydenta z posldpsl i teraz zostal wybrany na 2 kadencje znowu. A oni do mnie chyba was (ELBLAZAN) po... I pukaja sie w glowe. Nic nie odpowiedzialem, choc sam nie glosowalem za obecnym.
Realista.