UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Park Dolinka a kiedyś 25 lecia PRL to teren spacerowo podmokły. I żadne inwestycje tego nie zmienią. Kasa byłaby dosłownie wywalona w błoto.
jelcz
Park Dolinka a kiedyś 25 lecia PRL to teren spacerowo podmokły. I żadne inwestycje tego nie zmienią. Kasa byłaby dosłownie wywalona w błoto.
jelcz