A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Phihihi - Może stanowi ogromną różnice.
Gdybym miał tyle lat być ciągany po sądach, to nawet będąc niewinnym wolał bym już się przyznać do winy i mieć spokój od tych procesów.
Zbyt łagodny wyrok. Mimo zielonego światła należy ruszyć głowę na boki i się rozejrzeć. Wystarczy pojeździć trochę więcej samochodem niż przeciętny kierowca i zobaczyć jak "kierowcy" zachowują się gdy w końcu zobaczą pojazd uprzywilejowany.
@kierowca21 - To trzeba zatrudniać kierowców karetek jeżdżących z rozwagą i kiedy trzeba nie boją się jechać szybko lecz z zachowaniem ostrożności i zdrowego rozsądku.
Na skrzyżowaniach obowiązuje mimo, ze mam pierwszeństwu ograniczenie predkosci do30 km trzeba sobie zdawac sprawe. ze na to skrzyżowanie moze wjechać kazdej chwili karetka lub inne pojazdy [uprzywilejowane, nie zawsze jest pełna widoczność, szczególnie na rondach. Przyjmiemy zasadę ---STRZEŻONEGO PAN BÓG ZAWSZE STRZEŻE.