15
16.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Phihihi - Może stanowi ogromną różnice.
tykjr (2019.01.16)
Gdybym miał tyle lat być ciągany po sądach, to nawet będąc niewinnym wolał bym już się przyznać do winy i mieć spokój od tych procesów.
fwfw (2019.01.16)

info

3  
  0
Zbyt łagodny wyrok. Mimo zielonego światła należy ruszyć głowę na boki i się rozejrzeć. Wystarczy pojeździć trochę więcej samochodem niż przeciętny kierowca i zobaczyć jak "kierowcy" zachowują się gdy w końcu zobaczą pojazd uprzywilejowany.
(2019.01.16)

info

5  
  2
@kierowca21 - To trzeba zatrudniać kierowców karetek jeżdżących z rozwagą i kiedy trzeba nie boją się jechać szybko lecz z zachowaniem ostrożności i zdrowego rozsądku.
(2019.01.17)
Na skrzyżowaniach obowiązuje mimo, ze mam pierwszeństwu ograniczenie predkosci do30 km trzeba sobie zdawac sprawe. ze na to skrzyżowanie moze wjechać kazdej chwili karetka lub inne pojazdy [uprzywilejowane, nie zawsze jest pełna widoczność, szczególnie na rondach. Przyjmiemy zasadę ---STRZEŻONEGO PAN BÓG ZAWSZE STRZEŻE.
STARY KI ER ., (2019.11.14)

info

0  
  0