UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na skrzyżowaniach obowiązuje mimo, ze mam pierwszeństwu ograniczenie predkosci do30 km trzeba sobie zdawac sprawe. ze na to skrzyżowanie moze wjechać kazdej chwili karetka lub inne pojazdy [uprzywilejowane, nie zawsze jest pełna widoczność, szczególnie na rondach. Przyjmiemy zasadę ---STRZEŻONEGO PAN BÓG ZAWSZE STRZEŻE.

STARY KI ER .,