UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdybym miał tyle lat być ciągany po sądach, to nawet będąc niewinnym wolał bym już się przyznać do winy i mieć spokój od tych procesów.
fwfw
Gdybym miał tyle lat być ciągany po sądach, to nawet będąc niewinnym wolał bym już się przyznać do winy i mieć spokój od tych procesów.
fwfw