UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdybym miał tyle lat być ciągany po sądach, to nawet będąc niewinnym wolał bym już się przyznać do winy i mieć spokój od tych procesów.

fwfw

Anuluj