UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kierowca21 - To trzeba zatrudniać kierowców karetek jeżdżących z rozwagą i kiedy trzeba nie boją się jechać szybko lecz z zachowaniem ostrożności i zdrowego rozsądku.


Anuluj