UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na skrzyżowaniach obowiązuje mimo, ze mam pierwszeństwu ograniczenie predkosci do30 km trzeba sobie zdawac sprawe. ze na to skrzyżowanie moze wjechać kazdej chwili karetka lub inne pojazdy [uprzywilejowane, nie zawsze jest pełna widoczność, szczególnie na rondach. Przyjmiemy zasadę ---STRZEŻONEGO PAN BÓG ZAWSZE STRZEŻE.
STARY KI ER .,