UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co niektórzy chcieli odkupić złom z Góry Chrobrego za 1,600 tys. zł. A tu zima, jak wiosna. Nawet sztuczne mrożenie nie daje rady.
Niesłonina.
A co niektórzy chcieli odkupić złom z Góry Chrobrego za 1,600 tys. zł. A tu zima, jak wiosna. Nawet sztuczne mrożenie nie daje rady.
Niesłonina.