UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wydane 6 milionów na bubel, który ZIMĄ nie działa. Zimą, nie latem. Jeszcze można by zrozumieć, że przy +15-20 jest problem, ale przy 0 stopniach? Nikt za nic w Elblągu nie odpowiada. Najważniejsze, że znajomi królika mają dolę i wszystko się jakoś toczy.


Anuluj