18
17.12.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@wywalonenato - W podelbląskich wioskach to takich gwiazd szybkiej jazdy jest cała masa. Jeżdżą tak, bo na wioskach nie ma policji więc mogą sobie pozwolić, tylko puste łby nie wiedzą, że zagrażają innym użytkownikom.
yurys (2018.12.18)
Jełopie jak nie byłeś świadkiem to morda w kubeł!!!! Nie nagrywa się laski jak jedzie drogą lecz jak się popisuje.
Baciar (2018.12.18)
Na każdym kursie są ze dwie takie sztuki, których odesłałbym z miejsca z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów!!
adam3 (2018.12.18)

info

5  
  0
FOTORADAR na modrzewinie i sprawa się sama rozwiąże. Skończą się drifty, motorki szlifierki, itp F. O. T. O. R. A. D. A. R TAM MA BYĆ
(2018.12.18)

info

0  
  0
@mimkaczpocałości - sam jesteś tempy. laska była tępa
dredd (2018.12.18)
mój rower jadąc z Modrzewiny osiąga jakieś 70 km/h jak dobrze depnę. Chętnie będę pozował radarom z wyciągniętym f....
(2018.12.18)

info

1  
  1
Ciekawe czemu, tam nadal nie ma spowalniaczy na drodze? Tyle co już tam było wypadków. Włącznie ze śmiertelnymi, władze nic z tym nie robią, mimo że wiedzą o wyścigach, popisówkach itp.
qaz22 (2018.12.19)

info

0  
  0
To jest ta typiara co się uczy na Rycerskiej? jeżeli to ta to niezłą ma opinię w szkole. ..
NicTylkoWiór (2018.12.20)

info

0  
  0