UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe czemu, tam nadal nie ma spowalniaczy na drodze? Tyle co już tam było wypadków. Włącznie ze śmiertelnymi, władze nic z tym nie robią, mimo że wiedzą o wyścigach, popisówkach itp.
qaz22
Ciekawe czemu, tam nadal nie ma spowalniaczy na drodze? Tyle co już tam było wypadków. Włącznie ze śmiertelnymi, władze nic z tym nie robią, mimo że wiedzą o wyścigach, popisówkach itp.
qaz22