UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe czemu, tam nadal nie ma spowalniaczy na drodze? Tyle co już tam było wypadków. Włącznie ze śmiertelnymi, władze nic z tym nie robią, mimo że wiedzą o wyścigach, popisówkach itp.

qaz22

Anuluj